16968
PEPO szilárd alágyújtós, 1 db
Készleten
Pepo szilárd alágyújtós új csomagolásban! 40 részre törhető Egyedülállóan magas minőség. Figyelem: több mint 95% KEROZIN tartalom. Extra hőérték. Ez mindent visz! Legyen az szén, vagy csak vastag rönkfa! Kiszerelése:1 Karton = 45 csomag, 1 Raklap = 36 karton
772 Ft
772.00 Ft / db




Termékajánlatok

Garafarm Morning glory kékszínű hajnalka K, 1.5 G
345 Ft
230000.12 Ft / kg
Készleten
Garafarm rossa lunga di Firenze sonkahagyma P, 1 G
476 Ft
476000.00 Ft / kg
Készleten
AgfaPhoto féltartós ceruza elem AAA B4, 1 DB
297 Ft
297.00 Ft / db
kevesebb mint 10
LED-es szolár lámpa elefánt melegfehér műanyag 11267, 1 DB
4 420 Ft
4420.00 Ft / db
kevesebb mint 10
AgfaPhoto alkáli elem AAA LR 03, 1 DB
188 Ft
188.00 Ft / db
Készleten
Garafarm california wonder paprika K, 0.6 G
345 Ft
575000.12 Ft / kg
Készleten
Bambusz fáklya 120cm, 1 DB
1 038 Ft
1038.00 Ft / db
kevesebb mint 10
Leszúrható szolár virág 3 szín 30x10cm fehér LED(11754), 1 DB
988 Ft
988.00 Ft / db
Készleten
Sky Red 1,5V mikroceruza normál elem R03S/4, 4 db
247 Ft
61.75 Ft / db
Készleten
Garafarm Fertődi félhosszú pasztinák K, 2 G
345 Ft
172500.00 Ft / kg
Készleten
Szolár állatfigurák 3féle kutya 1xmelegfehér LED 14cm 11430B, 1 DB
2 448 Ft
2448.00 Ft / db
nincs készleten
Garafarm félhosszú petrezselyem K, 4 G
345 Ft
86250.00 Ft / kg
nincs készleten