143 Ft
11440.00 Ft / kg




Termékajánlatok

Toblerone tej, 100 G
1 066 Ft
10660.00 Ft / kg
kevesebb mint 10
Hyper Hazelnut ostyaszelet mogyorókrémes, mártott új, 50 G
224 Ft
4480.00 Ft / kg
Készleten
GooFree tejszínes krémmel töltött gofri, 50 G
310 Ft
6200.00 Ft / kg
Készleten
TUC kréker hagymás-tejfölös, 100 G
504 Ft
5040.00 Ft / kg
Készleten
Szobi ital 12% narancs, 200 ML
164 Ft
820.00 Ft / l
Készleten
Tic-Tac cukorka Fruity Mix, 18 g
291 Ft
16166.80 Ft / kg
kevesebb mint 10
Premiko 720ml 6-9cm Csemege uborka, 720 ML
913 Ft
1268.16 Ft / l
Készleten
Kubu Tízórai 100g Málna püré+ gríz HCN, 100 g
305 Ft
3050.00 Ft / kg
nincs készleten
Cloudiz pohár keksz kakaókrémmel töltve 125g Mancs Őrjárat, 125 g
931 Ft
7448.00 Ft / kg
Készleten
Leona Quatro kakaós bev.részben mártott keksz 300g, 300 G
824 Ft
2746.39 Ft / kg
Készleten
Univer. Piros Arany csemege 160gr, 160 g
826 Ft
5162.50 Ft / kg
nincs készleten
Szobi Mixi szörp 2l Narancs DRS, 2 l
1 136 Ft
568.00 Ft / l
Készleten