850 Ft
3400.00 Ft / l




Termékajánlatok

Páramentesítő folyadékgyűjtő tartállyal óceán 500ml 57404A, 500 ML
741 Ft
1482.00 Ft / l
Készleten
Kliniko-Tempo kéz-és felületfertőtlenítő 5L, 5 L
13 479 Ft
2695.80 Ft / l
nincs készleten
Protect combi plus hangyairtó csalétek, 3 db
1 605 Ft
534.47 Ft / db
Készleten
BioStop egérfogó ragasztó, 135 g
819 Ft
6066.33 Ft / kg
Készleten
Dalma Hipokloritos gél Lemone fresh, 750 ml
645 Ft
859.79 Ft / l
Készleten
Adventi gyertya emeletes Arany mix 4db-os, 1 cs
2 183 Ft
2183.00 Ft / cs
Készleten
Ajax ablaktisztító szf. Triple action, 500 ml
953 Ft
1906.00 Ft / l
Készleten
Cif súrolókrém 500ml fehér X, 500 ml
816 Ft
1632.00 Ft / l
Készleten
Búvár lefolyócső tisztító 500gr hideg vizes, 500 G
1 920 Ft
3840.00 Ft / kg
Készleten
Ambi Pur aktív wc gél block 2x45g Rose-lily, 90 G
1 266 Ft
14066.53 Ft / kg
kevesebb mint 10
Domestos Zero vízkőoldó 750ml Lime, 750 ML
1 307 Ft
1742.23 Ft / l
Készleten
Lavandera mosógél 2,5l Marseille - 50 mosás, 2.5 L
2 908 Ft
1163.20 Ft / l
Készleten