28235
Lavandera mosógél 4,95l Marseille 110 mosás, 4950 ml
kevesebb mint 10
A Lavandera mosógél formulája már hideg vízben is gyorsan oldódik, így energiatakarékos mosást tesz lehetővé. Enzimtechnológiájának köszönhetően segít megőrizni a színes és fehér ruhák élénkségét. Hosszantartó, kellemes illatot kölcsönöz a ruháknak.
5 331 Ft
1076.86 Ft / l




Termékajánlatok

Doma Clean WC olaj, 1 l
3 702 Ft
3702.00 Ft / l
kevesebb mint 10
Won mosógél 4,8l Color, 4.8 l
2 229 Ft
463.63 Ft / l
Készleten
Bros elektr.szúnyogri.kész.+ 10db lapka B010, 1 db
2 323 Ft
2323.00 Ft / db
Készleten
Well Done légfrissítő ae. 300ml Citrus, 300 ml
770 Ft
2566.41 Ft / l
nincs készleten
Bros Ruházatkezelő kullancsriasztó ae. B554, 90 ml
1 876 Ft
20844.24 Ft / l
Készleten
Jar Professional mosogató sensitive/aloe, 5 L
6 373 Ft
1274.60 Ft / l
Készleten
General T1 bútortisztító 5L, 5 L
9 057 Ft
1811.40 Ft / l
nincs készleten
Brait WC-tisztító hab 100gr cotton flower, 100 g
764 Ft
7640.00 Ft / kg
Készleten
Gold Wax bútorápoló folyadék, 250 ML
504 Ft
2016.00 Ft / l
Készleten
MAX Power mosópor 3kg Univerzális, 3 kg
1 558 Ft
518.81 Ft / kg
Készleten
Tis mosogatószer 500ml Lime, 500 ml
437 Ft
874.00 Ft / l
Készleten
Miss Life pálcikás illatosító erdei szeder 100ml, 100 ml
1 580 Ft
15800.00 Ft / l
Készleten