21719
Lucullus kakukkfű morzsolt, 5 G
Készleten
A kakukkfű (Thymus vulgaris) egész Európában előforduló félcserje. Az olasz és a francia konyha elengedhetetlen fűszere. A fűszert a növény hajtása és virágzata adja.
253 Ft
50600.00 Ft / kg




Termékajánlatok

Mexx Black-Gold For Him EDT 30ml, 30 ml
2 619 Ft
87299.13 Ft / l
Készleten
Mérőpohár 1L műanyag 19x11,5x14cm 57554P, 1 DB
1 003 Ft
1003.00 Ft / db
kevesebb mint 10
Durex óvszer Extra Safe 3db, 3 DB
706 Ft
235.10 Ft / db
Készleten
Floren öblítő Orchidea lila, 1 l
567 Ft
567.00 Ft / l
Készleten
Lacikonyha leveskocka tyúkhúsleves, 120 g
602 Ft
5016.47 Ft / kg
Készleten
Euro dog kutyakonzerv marha, 1240 g
695 Ft
560.17 Ft / kg
kevesebb mint 10
Ízmester babérlevél szárított, 5 G
185 Ft
37000.00 Ft / kg
Készleten
Domestos White Shine, 750 ml
1 011 Ft
1347.66 Ft / l
kevesebb mint 10
Ariel mosógél 1,125L Mountain spring, 1125 ML
4 281 Ft
3805.81 Ft / l
Készleten
Watt AO energiaital Ginger-Pear DRS, 250 ML
572 Ft
2288.00 Ft / l
Készleten
Caravan férfi EDP 30ml Fresca 11, 30 ml
1 851 Ft
61699.38 Ft / l
kevesebb mint 10
Hell New Gen funkcionális ital Pink Guava (DRS), 250 ML
278 Ft
1112.00 Ft / l
Készleten