11953
Palette ICC Intenzív krémhajfesték N2 3-0 sötétbarna X, 1 db
Készleten
Fedezze fel a Palette új Intensive Color Creme folyékony keratint tartalmazó hajfestékét a szuper intenzív, ragyogó hajszínért extra hosszantartó színintenzitással.Élvezze kedvenc színét és hajának egészséges kinézetű, szikrázó fényét, mely hetekig a frissen festett haj látványát kelti.
1 157 Ft
1157.00 Ft / db




Termékajánlatok

Nivea golyós deo női Fresh Comfort X, 50 ml
1 130 Ft
22600.00 Ft / l
nincs készleten
Floren sampon normál hajra, 500 ML
663 Ft
1326.00 Ft / l
Készleten
B.U. deospray One Love, 150 ml
981 Ft
6540.33 Ft / l
Készleten
Libresse eü.betét Ultra Goodnight Wings, 8 db
751 Ft
93.88 Ft / db
Készleten
Baba tusfürdő Trópusi Limonade Kókusz+Ananász, 400 ml
956 Ft
2390.00 Ft / l
Készleten
Corega műfogsor tisztító Biotabs, 30 db
1 819 Ft
60.03 Ft / db
Készleten
Zewa nedves toalett papír 42db-os Kids, 42 db
664 Ft
15.94 Ft / db
Készleten
Old Spice tusfürdő 400ml Whitewater, 400 ml
1 439 Ft
3597.50 Ft / l
Készleten
Jade folyékony krémszappan Exotic, 1 L
706 Ft
706.00 Ft / l
Készleten
Nivea after shave Deep Control, 100 ml
1 642 Ft
16420.00 Ft / l
Készleten
Malizia dezodor férfi Musk, 150 ml
1 095 Ft
7300.37 Ft / l
kevesebb mint 10
Rexona deo stift ffi Invisible black-white, 50 ml
1 138 Ft
22760.00 Ft / l
Készleten